Atranka

Personalo valdymas – darbuotojų paieška, atranka, mokymai, valdymas

Darbdaviams


Darbuotojų paieška ir atranka – tai procesas, kuris turi vykti nuolatos. Sėkmingos įmonės visą laiką kūria kadrų rezervą, visą laiką ieško naujų darbuotojų, ugdo darbuotojų kompetencijas. Įvykūs pokyčiams idealu, jeigu esamiems darbuotojams galime pasiūlyti aukštesnes darbo pozicijas, o į žemesnes – priimame naujus darbuotojus, kurie tik pradeda dirbti kompanijoje. Šis darbo modelis reikalauja nemažų  finansinių ir laiko resursų. Dažniausiai tokį darbo modelį naudoja didelės korporacijos, tarptautinės įmonės arba stiprios įmonės, kurios turi gerą reputaciją arba labai stiprų personalo skyrių. O ką daryti, jeigu plėtra yra labai sparti, personalo skyrius vos spėja pildyti darbo sutartys arba išėjo iš darbo kompetetingas specialistas ir į jo vietą nėra atitinkamų kandidatų?

Tokiose situacijose gali padėti atrankos įmonės, kurios nuolatos vykdo paieškos ir atrankos procesą.

Mes darbuotojų paieška ir atranka užsiimame profesionaliai jau keletą metų. Anksčiau ieškojome finansų konsultantų vienai tarptautinei įmonei. Šiuo metu padedame atrasti potencialių kandidatų skirtingoms įmonėms, kurios neturi savo personalo skyrių arba nori padidinti srautą potencialių kandidatų.


Kaip mes dirbame?

Gavę iš kliento užklausą, nuodugniai išnagrinėjame kliento poreikį, darbo pozicijos aprašymą, darbuotojo funkcijas ir atsakomybes. Kartu su klientu aptariame viso paieškos ir atrankos proceso eigą.

Organizuojame pirminę kandidatų apklausą, kompetencijų patikrinimą. Stengiamės surasti kuo daugiau potencialių kandidatų, kad būtų iš ko rinktis. Išsiaiškiname darbuotojų finansinius lūkesčius, nusiteikimą keisti darbą, jeigu kandidatai šiuo metu dar dirba. Organizuojame susitikimus su potencialiais kandidatais. Įtraukiame darbdavį į atrankos procesą ir kartu priimame sprendimus dėl tolimesnių žingsnių. Padedame rasti nuo pagalbinio darbuotojo iki vyr. buhalterės. Dirbame visoje Lietuvoje.

 

 


Darbuotojams

Padedame rasti svajonių darbą.

Kviečiame pabendrauti ir padėsime nustatyti optimalų atlyginimą, karjeros prespektyvas.

Jeigu neturite savo CV, arba nežinote, kaip jį surašyti – ne bėda. Padedame sukūrti patrauklų CV. Konsultuojame.

Organizuojame kursus darbuotojams, kurie norėtų derėtis dėl didesnio atlygio.

Organizuojame individualias coachingo sesijas tiems, kas mąsto apie karjeros pokyčius, naujos profesijos įgyjimą.

Daugiau informacijos telefonu arba el. paštu.


Turite papildomų klausimų? Rašykite arba skambinkite – mielai atsakysime į Jūsų klausimus:

El. paštu: amkonsultavimas@gmail.com

Telefonu: +37068751523