Verslo mokymai

Koučingas

(Coaching. ang.)

Žmonės, kurie naudojasi koučingu, sugeba pažiūrėti į iššūkius ir galimybes iš visai kitokios perspektyvos. Jie tobulina mąstymo ir sprendimų priėmimo gebėjimus, gerina tarpasmeninius santykius bei išsiugdo pasitikėjimą savimi. Tokie žmonės tikrai gali tinkamai atlikti savo vaidmenį darbe ir asmeniniame gyvenime.

 

Tarptautinė koučingo federacija koučingą apibūdina kaip partnerystę su klientais, išprovokuojančią mąstymą ir kūrybingą procesą, skatinantį klientus pilnai išnaudoti savo asmeninį ir profesinį potencialą.

 

Koučingas, tai žmogaus vystymosi procesas, kuris turi tam skirtą struktūrą, metodus bei technikas geidžiamam tikslui pasiekti reikalingo pokyčio įgyvendinimui, suteiksiančio naudą klientui (ir potencialiai kitoms suinteresuotoms pusėms).

 

Koučingo rūšys:

  • Vadovų (executive)
  •  Gyvenimo (life)
  • Tikslų
  • Efektyvumo
  • Augimo (developmental)
  • Komandų

 

Koučingo sesija prasideda nuo užklausos suformulavimo. Po to koučeris (coach) klausimų pagalba padeda klientui sukoncentruoti dėmesį į konkrečius rūpestį keliančius dalykus bei svarbiausias galimybes, siekiant sutartų koučingo tikslų, bei jas sistemingai analizuoti.

 

Dažniausiai tikslui pasiekti prireikia nuo 5 iki 10 koučingo sesijų, tačiau kartais gali užtekti ir vienos sesijos.

 

Coach plėtoja kliento gebėjimus priimti sprendimus, analizuoti svarbiausias problemas ir savarankiškai tobulėti (gauti grįžtamąjį ryšį, nustatyti prioritetus, nusistatyti mokymosi spartą, apgalvoti bei mokytis remiantis patirtimi).

 

Coach, kaip ir kiekvienas treneris, džiaugiasi kliento sėkmėmis ir padeda jų siekti, sustiprina savidiscipliną.

Mokymą veda:

Valdemar Chorostin

Trukmė:

Apie 45 min. (viena sesija)

Kaina:

Nuo 39€*