Verslo mokymai

Pardavimai B2B finansinių paslaugų įmonėse

Mūsų siūloma darbuotojų mokymų programa skirta verslas – verslui B2B sektoriaus įmonėms. Verslas – verslui sektoriaus įmonių produktus ar paslaugas perka kitos verslo įmonės.

 

Įmonės kartais susiduria su problemomis, siūlydamos savo prekes įmonėms, nors joms puikiai sekasi pardavimai masiniams vartotojams B2C. Skirtumus tarp masinės rinkos ir B2B pastebi ne kiekvienas pardavėjas. Egzistuoja „auksinės taisyklės“, kurių būtina laikytis parduodant savo prekes ar paslaugas verslo įmonėms.

 

Jūsų įmonės pardavimo vadybininkai gali išmokti efektyviai bendrauti su verslo klientais, nors anksčiau jiems teko bendrauti tik su asmeniniais vartotojais.

 

Produkto unikalaus pardavimo pasiūlymo rengimas ir pristatymas, kliento įmonės atstovų interesų atpažinimas, klientų prieštaravimų atrėmimas, efektyvi derybų užbaigimo fazė – tai dalykai, kurių išmoks Jūsų įmonės pardavimų komanda.

 

„AM Konsultavimas“ siūlo Jums unikalią darbuotojų ir vadovų mokymų programą. Mokymuose pateikiamos praktinės interaktyvios užduotys, suteikiančios žinias ir formuojančios įgūdžius. Užduočių atlikimas yra filmuojamas ir analizuojamas, suteikiant grįžtamąjį ryšį. Mūsų konsultantai panaudoja savo didelę pardavimų ir mokymų praktinę patirtį, tobulindami Jūsų komandos narių kompetencijas.

Mokymą veda:

Valdemar Chorostin

Trukmė:

8 ak. val.

Dalyvių skaičius:

10-12